Obi Ostrava - Stavebniny pro pohodlné a kvalitní bydlení

Obi Ostrava

Obi Ostrava - představení prodejny stavebnin

Obi Ostrava je moderní prodejna stavebnin, která se nachází v Ostravě. Tato prodejna nabízí široký sortiment stavebního materiálu a vybavení pro domácnost. Je zde možné najít veškeré potřebné materiály pro stavbu, renovaci či údržbu domu či bytu. Obi Ostrava se pyšní kvalitními značkami a výhodnými cenami, což zaručuje spokojenost zákazníků. Kromě toho je zde k dispozici profesionální poradenství a různé služby pro zákazníky, které pomohou s výběrem správných produktů a jejich správným použitím. Pro ty, kteří preferují pohodlný nákup, je také možnost online nákupu s dodáním na místo. Obi Ostrava nabízí také výhody členství v Obi klubu, který poskytuje další slevy a speciální nabídky. Pro zákazníky jsou pravidelně připravovány akční nabídky a slevy na vybrané produkty. Prodejna má také přátelskou otevírací dobu a snadno dostupnou lokalitu. Obi Ostrava je ideálním místem pro nákup stavebnin a vybavení pro bydlení.

Široký sortiment stavebního materiálu a vybavení pro domácnost

Obi Ostrava nabízí široký sortiment stavebního materiálu a vybavení pro domácnost. V prodejně najdete vše, co potřebujete pro stavbu, renovaci nebo úpravu vašeho domova. Nabízíme širokou škálu stavebních materiálů, jako jsou cihly, cement, izolace, dlaždice a podlahové krytiny. Pro vybavení domácnosti máme velký výběr nábytku, osvětlení, elektrospotřebičů a dekorací. U nás si můžete vybrat z různých stylů a designů, které odpovídají vašemu vkusu a potřebám. S naším sortimentem si snadno vytvoříte pohodlné a moderní bydlení.

Kvalitní značky a výhodné ceny

V Obi Ostrava najdete široký sortiment stavebního materiálu a vybavení pro domácnost od kvalitních značek za výhodné ceny. Spolupracujeme s předními výrobci, jako jsou Bosch, Makita, Tesa, Kärcher a mnoho dalších. Díky tomu si můžete být jisti, že produkty splňují nejvyšší standardy kvality a spolehlivosti. Navíc se pravidelně pořádají akční nabídky a slevy, díky kterým si můžete pořídit potřebné vybavení za ještě výhodnější ceny. U nás tak získáte nejen kvalitu, ale i skvělou hodnotu za peníze.

Profesionální poradenství a služby pro zákazníky

V prodejně Obi Ostrava mohou zákazníci využít profesionálního poradenství a širokou škálu služeb. Kvalifikovaní pracovníci jsou připraveni pomoci s výběrem správného stavebního materiálu nebo vybavení pro domácnost. Nabízejí také možnost zhotovení návrhů a plánů, které pomohou při renovaci nebo stavbě. Dále je k dispozici půjčovna nářadí a strojů, která usnadní práce v domácnosti či na zahradě. Obi Ostrava se zaměřuje na spokojenost zákazníků a poskytuje jim veškeré potřebné služby pro jejich pohodlný nákup stavebnin a vybavení pro bydlení.

Možnost online nákupu a dodání na místo

Obi Ostrava nabízí svým zákazníkům možnost pohodlného online nákupu stavebnin a vybavení pro domácnost. Stačí si jen jednoduše vybrat požadované zboží na webových stránkách Obi a objednat ho. Poté je možné si zvolit, zda si zboží vyzvednete osobně v prodejně nebo vám ho Obi doručí přímo na místo určení. Tato služba je velmi praktická zejména pro ty, kteří nemají čas navštívít prodejnu osobně nebo nemají možnost přepravy zakoupeného zboží. Obi Ostrava tak usnadňuje nakupování stavebnin a vybavení pro bydlení i těm nejzaneprázdněnějším zákazníkům.

Výhody členství v Obi klubu

Výhody členství v Obi klubu jsou nezanedbatelné. Členové klubu mají přístup k exkluzivním nabídkám a slevám na vybrané produkty. Dále získávají možnost účastnit se speciálních akcí a workshopů, které jim pomohou zlepšit jejich dovednosti v oblasti stavebnictví a bytového vybavení. Členové také dostávají pravidelný newsletter s informacemi o novinkách a akcích. Přihlásit se do Obi klubu je jednoduché a zdarma, stačí se registrovat na webových stránkách Obi Ostrava nebo vyplnit přihlášku při nákupu v prodejně. Využijte tedy výhod členství v Obi klubu a ušetřete při nákupu stavebnin a vybavení pro bydlení.

Akční nabídky a slevy pro zákazníky

Obi Ostrava se pyšní širokou nabídkou akčních nabídek a slev pro své zákazníky. Pravidelně přinášíme výhodné ceny na stavební materiál, vybavení pro domácnost a další produkty. Díky našim akcím si můžete ušetřit peníze a zároveň si pořídit kvalitní produkty za výhodné ceny. Sledujte naše letáky nebo navštivte naše webové stránky, abyste nezmeškali žádnou z výhodných nabídek. U nás najdete skutečně všechno potřebné pro váš domov za skvělé ceny!

Otevírací doba a kontakt na prodejnu OBI Ostrava

OBI Ostrava je otevřená pro zákazníky od pondělí do pátku od 7:00 do 20:00 hodin, v sobotu od 8:00 do 18:00 hodin a v neděli od 9:00 do 17:00 hodin. Adresa prodejny je Rudná ulice číslo 12, Ostrava. Pro více informací a dotazy můžete kontaktovat prodejnu na telefonním čísle +420 123 456 789 nebo prostřednictvím e-mailu na adrese ostrava@obi.cz. Navštivte Obi Ostrava a objevte široký sortiment stavebního materiálu a vybavení pro pohodlné a kvalitní bydlení!

Obi Ostrava je skvělým místem pro nákup stavebnin a vybavení pro bydlení. Díky širokému sortimentu stavebního materiálu a vybavení pro domácnost si zde každý najde to, co potřebuje. Kvalitní značky a výhodné ceny jsou samozřejmostí. Profesionální poradenství a služby pro zákazníky jsou poskytovány přátelským personálem, který vám rád pomůže s výběrem správných produktů. Navíc je možnost nakupovat online a nechat si zboží doručit na místo. Členstvím v Obi klubu si můžete užít další výhody. Akční nabídky a slevy jsou pravidelně dostupné pro zákazníky. Prodejna OBI Ostrava má také pohodlnou otevírací dobu, abyste se mohli dostavit kdykoliv potřebujete. Kontakt na prodejnu naleznete na webových stránkách Obi Ostrava. Nechte se inspirovat a nakupujte ve spolehlivém prostředí Obi Ostrava!

Publikováno: 06. 02. 2024

Kategorie: bydlení

Autor: Pavel Novák

Tagy: obi ostrava | stavebniny